Hledá se adoptivní rodič

Hledáme lidi se srdcem na pravém místě. Lidi, kteří se stanou adoptivními rodiči unikátních živočichů ZOO Mořského světa a podpoří jejich šanci k plnohodnotnému a spokojenému životu v dosud největší expozici mořského života v České republice. Chceme přispět k vytvoření přátelských vazeb mezi Vámi a zoo, jde především o příjemné zážitky z pravidelných návštěv po celý rok, při nichž se můžete přijít podívat na svého adoptovaného živočicha. Naši chovatelé se o živočichy starají nejlépe, jak mohou, ale vzít je všechny do své rodiny nemůžou a to je teď právě na Vás.

 • Rodič na půl úvazku Rodič na půl úvazku

  1 volný vstup, certifikát a adopční listina.

 • Dobrý rodič Dobrý rodič

  2 volné vstupy, certifikát, adopční listina.

 • Skvělý rodič Skvělý rodič

  4 volné vstupy, certifikát, adopční listina.

 • Starostlivý rodič Starostlivý rodič

  10 volných vstupů, certifikát, adopční listina.

 • Úžasný rodič Úžasný rodič

  20 volných vstupů, certifikát, adopční listina.

Proč adoptovat

Stanete se adoptivním rodičem. Dostanete možnost pojmenovat tohoto nového člena rodiny. Budete uvedeni u akvária. Přispějete k ochraně ohrožených či v přirozeném prostředí již vyhubených živočichů. Uděláte radost sobě, Vašemu dítěti či někomu jinému komu můžete adopci darovat jako dárek… a mnoho dalšího podle typu Vaší adopce.

Výhody adopce

S každým adoptovaným živočichem získáte certifikát a adopční listinu. Dále dle Vámi vybraného adopčního programu můžete získat volné vstupenky do Mořského světa, pozvánku na den sponzorů či pozvánku na společenské akce.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.