Hledá se adoptivní rodič

Hledáme lidi se srdcem na pravém místě. Lidi, kteří se stanou adoptivními rodiči unikátních živočichů ZOO Mořského světa a podpoří jejich šanci k plnohodnotnému a spokojenému životu v dosud největší expozici mořského života v České republice. Chceme přispět k vytvoření přátelských vazeb mezi Vámi a zoo, jde především o příjemné zážitky z pravidelných návštěv po celý rok, při nichž se můžete přijít podívat na svého adoptovaného živočicha. Naši chovatelé se o živočichy starají nejlépe, jak mohou, ale vzít je všechny do své rodiny nemůžou a to je teď právě na Vás.

 • Rodič na půl úvazku Rodič na půl úvazku

  1 volný vstup, certifikát a adopční listina.

 • Dobrý rodič Dobrý rodič

  2 volné vstupy, certifikát, adopční listina.

 • Skvělý rodič Skvělý rodič

  4 volné vstupy, certifikát, adopční listina.

 • Starostlivý rodič Starostlivý rodič

  10 volných vstupů, certifikát, adopční listina.

 • Úžasný rodič Úžasný rodič

  20 volných vstupů, certifikát, adopční listina.

Proč adoptovat

Stanete se adoptivním rodičem. Dostanete možnost pojmenovat tohoto nového člena rodiny. Budete uvedeni u akvária. Přispějete k ochraně ohrožených či v přirozeném prostředí již vyhubených živočichů. Uděláte radost sobě, Vašemu dítěti či někomu jinému komu můžete adopci darovat jako dárek… a mnoho dalšího podle typu Vaší adopce.

Výhody adopce

S každým adoptovaným živočichem získáte certifikát a adopční listinu. Dále dle Vámi vybraného adopčního programu můžete získat volné vstupenky do Mořského světa, pozvánku na den sponzorů či pozvánku na společenské akce.

Kontakty

MOŘSKÝ SVĚT
Výstaviště Praha 7 Holešovice
GPS: 50°6'20.21"N,14°25'55.48"E

POKLADNA
Tel.: 736649558
E-mail: info@morsky-svet.cz

Otevřeno
Po - Pá 8:30 - 18:00
So - Ne 9:00 - 19:00

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.